امداد باتری

شماره ثبت شرکت امداد باتری کهن 33 54 48

کد نمایندگی سپاهان باتری 44 36 25 10

امداد باتری کهن

این شرکت نمایندگی رسمی کارخانه سپاهان باتری در تهران می باشد که با بیش از 10 سال سابقه درخشان از نمایندگان برتر سپاهان باتری به شمار می رود. این شرکت همیشه تلاش داشته است ، محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. شما می توانید با خرید از امداد باتری کهن ، خریدی مطمئن و با ضمانت را تجربه کنید.

این شرکت دارای نمایندگی ها و شعبات متعدد در سطح شهر تهران است اما شعبه اصلی این شرکت را در آدرس زیر می توانید پیدا کنید:

 میدان هروی ، بلوار پناهی نیا ، خیابان رنجبر ، خیابان طالقانی ، پلاک 21

شماره تماس امداد باتری کهن 

913 72 – 021

شماره حساب شرکت امداد باتری کهن : 1 – 14813210 – 110 – 282

شماره شبا شرکت امداد باتری کهن : IR 980570028211014813210001

شماره کارت امداد باتری کهن : 5474 – 0019 – 2970 – 5022

امداد باتری اوربیتال

شرکت امداد باتری راه اندازی شده است تا مردم عزیز تهران در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از شهر که به تعویض باتری اوربیتال نیاز داشتند، بتوانند بدون نگرانی و اتلاف وقت باتری مناسب اوربیتال شان را با کمک دریافت مشاوره از کارشناسان امداد باتری ، با ارسال و نصب رایگان در محل دریافت کنند.

خرید باتری از امداد باتری

وقتی باتری مد نظرتان را از نمایندگی خریداری می کنید، درواقع دارید مناسب ترین هزینه را برای خرید باتری با کیفیت و اصل پرداخت می کنید، دقت داشته باشید نمایندگی ها همیشه باتری های خود را با تاریخ جدید به فروش می رسانند و این یکی از مثبت ترین ویژگی هایی است که یک باتری می تواند داشته باشد.

شما می توانید با خرید باتری اوربیتال از امداد باتری ، بهترین و آسان ترین خرید را تجربه کنید، زیرا فقط کافیست با شماره درج شده تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید، تا در کمترین زمان باتری به دست شما برسد.

تمام باتری های موجود در امداد باتری دارای گارانتی تعویض معتبر و تاریخ تولید جدید هستند که تمامی این موارد بیانگر مشخصات یک باتری با کیفیت است.

امداد باتری شبانه روزی

تیم کارشناسی امداد باتری، به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند و فقط کافی است با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان به آن رسیدگی شود. در هر ساعت از شبانه روز که تمایل داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و درخواست ثبت سفارش خود را انجام دهید. همچنین شما می توانید پاسخ تمام سوالات خود را از کارشناسان ما بگیرید.

امداد باتری اوربیتال

امداد باتری اوربیتال، تمام خواسته های شما را در زمینه امداد رسانی باتری اوربیتال، در هر نقطه از شهر تهران و در هر زمان که با ما تماس بگیرید، بر طرف می کند.

امداد باتری اوربیتال در شهر تهران به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

صفحه اصلی اوربیتال

چگونه تشخیص دهیم  باتری اوربیتال دچار مشکل شده است؟

قبل از اینکه بخواهید ماشین خود را روشن کنید، نکاتی وجود دارد که ممکن است به این اشاره داشته باشد که باتری اوربیتال از کار افتاده است و احتمالاً نیاز به تعویض باتری اوربیتال دارید. به عنوان مثال، اگر چراغ سقفی اوربیتال خود را تنظیم کرده اید که وقتی در را باز می کنید روشن شود، اما روشن نمی شود، این یک پرچم قرمز است که به شما هشدار می دهد وقت آن رسیده که وضعیت باتری اوربیتال خود را برسی کنید و در صورت نیاز اقدام به تعویض باتری اوربیتال کنید. برای تعویض باتری اوربیتال می توانید با کارشناسان سپاهان باتری که در شرکت امداد باتری مستقر هستند ارتباط بگیرید و از راهنمایی های ایشان استفاده کنید.

باتری اوربیتال پریمیوم

اتومبیل ساکن و طول عمر باتری اوربیتال

اگر ماشین یا باتری را در شرایط مناسب نگه دارید، باتری اوربیتال مناسب پس از گذراندن 2 تا 3 ماه در پارکینگ بر روی اوربیتال شما زنده می ماند. اگر قصد دارید برای مدت طولانی از وسیله نقلیه استفاده نکنید، از یک شخص مورد اعتماد بخواهید تا باتری اوربیتال اوربیتال شما را به وسیله ی رانندگی کردن شارژ کند. از سفر برگشته اید و باتری اوربیتال را دشارژ شده پیدا کرده اید، چه باید کنید؟ این مشکل را با نگه داشتن کابل های جامپر در نزدیکی خود حل کنید. در این مورد ممکن است باتری به باتری کردن به کمک شما بیاید. در صورتی که این کار بی فایده بود، می توانید از کارشناسان امداد باتری کهن در این زمینه در خواست راهنمایی کنید.

باتری اوربیتال EFB

علائم نیاز به تعویض باتری اوربیتال

1- اگر به نظر می رسد راه اندازی اوربیتال اخیراً کند تر است، این ممکن است نشانه ای از رو به اتمام رفتن طول عمر باتری اوربیتال باشد. باتری وظیفه تولید نیروی لازم برای روشن کردن اوربیتال را بر عهده دارد، اگر دیگر انرژی زیادی در باتری وجود نداشته باشد که بتواند موتور اوربیتال را راه اندازی کند، می تواند نشان دهنده ی این باشد که طول عمر باتری اوربیتال شما رو به اتمام بوده و نیاز به خرید باتری جدید دارید.

2- آب و هوای نامناسب از جمله دمای سوزان تابستان، می تواند باعث تورم قاب باتری اوربیتال شود. در واقع گرما سرعت واکنش شیمیایی را در باتری بالا می برد و گاز های تولید شده در اثر این واکنش باعث ورم کردن باتری و در نتیجه کاهش شدید طول عمر باتری اوربیتال می شوند، به طوری که تنها به وسیله ی تعویض باتری می توانید شرایط را درست کنید. این یکی از مشکلات باتری است که باید فقط یک نگاه سریع به زیر کاپوت بیندازید تا متوجه شوید.

باتری اوربیتال سیلور

تست باتری اوربیتال

یکی از ساده ترین روش های تست باتری اوربیتال اندازه گیری ولتاژ باتری است که بوسیله ولت متر قابل اندازه گیری است. برای این کار مولتی متر را به باتری متصل کرده و استارت بزنید. ولتاژ لحظه ی استارت را اندازه بگیرید. اگر عددی بیشتر از 9 ولت را به شما نشان داد به این معناست که باتری اوربیتال سالم است. در غیر این صورت باید بررسی کنید که باتری اوربیتال شما دشارژ شده یا خراب است. علاوه بر تست با ولت متر می توانید با بررسی سطح الکترولیت، محکم بودن سر باتریها، تمیز کردن سطوح خورده شده قطب و سر باتری و چک کردن تسمه دینام و …. باتری اوربیتال را کنترل کنید. این کار موجب می شود از مشکلات ناگهانی که ممکن است برای باتری رخ دهد جلوگیری شود؛ اما باید توجه داشته باشید که این قبیل از تست ها تخصصی است و نیاز به تجهیزات و فرد خبره در این کار دارد تا نتیجه بخش باشد.

علائمی که می گویند باتری اوربیتال شما نیاز به رسیدگی دارد…

اگر مکرراً با باتری دشارژ شده مواجه هستید و وسیله نقلیه یا باتری شما نو است این را در نظر بگیرید که گاهی اوقات، دشارژ شدن باتری اوربیتال ممکن است به دلیل نقص در خود باتری خودرو شما باشد، بنابراین ممکن است ارزش آن را داشته باشد که باتری خود را به نمایندگی ما در هروی بیاورید تا یک کارشناس تست باتری را برای شما انجام دهد و تشخیص دهد که باتری دارای مشکل داخلی است یا خیر مشکل مربوط به باتری نیست.

اگر هنگام رانندگی چراغ چک خودرو روشن شد، احتمالاً نشانه‌ای از نقص در سیستم شارژ شما است. باید یک بررسی تخصصی انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که دینام ، کابل باتری و ترمینال‌ها و تسمه دینام به درستی کار می‌کنند.

ارتباط روشن ماندن چراغ های خودرو با دشارژ شدن باتری اوربیتال

از چراغ های جلو گرفته تا چراغ های گنبدی، خودروی شما دارای چراغ های متنوعی است. اگر هر یک به اشتباه روشن بماند، می تواند باعث از بین رفتن باتری شما شود. چیزی به سادگی بسته نشدن درب می‌تواند باعث روشن ماندن چراغ در تمام شب شود و باتری شما را خالی کند. پس از پارک کردن وسیله نقلیه، مطمئن شوید که همه چراغ ها خاموش هستند. برخی از چراغ ها به گونه ای طراحی شده اند که پس از خروج یا خاموش کردن خودرو برای چند ثانیه روشن می مانند، پس صبور باشید. با یک برسی ساده و دقیق می توانید از کاهش طول عمر باتری خودرو خود جلوگیری کنید.

مصرف انرژی باتری اوربیتال با وجود روشن بودن موتور خودرو

در برخی موارد، دینام شما ممکن است نتواند برق کافی برای راه اندازی تمام لوازم جانبی شما را تامین کند. به عنوان مثال، اگر تهویه ، برف پاک کن ها، چراغ های جلو، رادیو و سایر لوازم جانبی خود را در هنگام توقف در پشت چراغ قرمز روشن کنید، ممکن است باری بیشتر از تحمل دینام شما ایجاد شود. وقتی این اتفاق می‌افتد، نیروی ذخیره‌شده در باتری، این کمبود را جبران می کند. به همین خاطر است که گاهی در هنگام رانندگی نیز شارژ باتری اوربیتال شما کاهش پیدا می کند. سعی کنید در زمانی که دور موتور خودرو پایین است از لوازم جانبی برقی استفاده نکنید.

اتصال کوتاه در باتری ماشین

اتصال کوتاه یک اتصال غیر عادی بین دو گره از مدار الکتریکی است و منجر به یک جریان الکتریکی محدود شده که می تواند باعث آسیب دیدن مدار، گرمای بیش از حد، آتش سوزی یا انفجار شود.

بخشی که اتصال کوتاه داشته است به احتمال زیاد ذوب می شود. در غیر این صورت خطرناک می شود و نمی توان آن را جدا کرد. اگر باتری بسیار توانا باشد، تا زمانی که منفجر شود یا ذوب شود این فرایند ادامه خواهد داشت. اگر اتصال کوتاه به مدت نیم دقیقه طول بکشد برای همیشه خراب می شود.

باتری خودرو را قبل از ورود به آب و هوای جدید تست کنید …

بدترین اشتباهی که می توانید با باتری خود انجام دهید این است که اجازه دهید شرایط آب و هوایی نامساعد دمای باتری را افزایش دهد. وقتی باتری شما به دلیل آب و هوای سخت داغ تر می شود، تمایل به پیری زودرس دارد که می تواند مضر باشد.

از سوی دیگر، وقتی زمستان است و باتری شما با سرمای شدید مواجه می‌شود، احتمالاً توانایی تولید انرژی در آن کاهش پیدا می کند. باتری‌ها در طول زمستان سخت‌تر کار می‌کنند تا انرژی مورد نیاز ماشین شما را تامین کنند. هنگامی که این اتفاق می افتد، خطر برخورد با باتری فرسوده دو برابر افزایش می یابد.

خوب است قبل از ورود به زمستان باتری را چک کنید و در صورت نیاز به تعویض باتری از کارشناسان امداد باتری کهن در خرید باتری جدید کمک گرفته و محصول با کیفیت خود را درب منزل تحویل بگیرید.

چرا از امداد باتری خرید کنیم؟

همیشه تبلیغات نمی تواند صاحبان کسب و کار را به هدفشان برساند و از یک جایی به بعد، سابقه یک مجموعه می تواند اعتماد مشتریان را به دست بیاورد. امداد باتری یکی از با سابقه ترین نمایندگی های باتری اوربیتال کارخانه سپاهان باتری است و توانسته است در طی سابقه چندی و چند ساله خود، اعتماد مشتریان زیز خود را به دست بیاورد.

امداد باتری برای آنکه بتواند اعتماد مشتریان عزیز خود را به دست بیاورد، وجه باتری را پس از آنکه باتری بر روی خودرو نصب شود، دریافت می کند. علاوه بر این، امداد باتری به آرامش و آسایش مشتریان خود، اهمیت ویژه ای قائل است، به همین دلیل تمام مسئولیت حمل و نصب باتری اوربیتال را به عهده می گیرد و شما برای آنکه بتوانید یک باتری اوربیتال جدید را جایگزین باتری کهنه خودرو خود کنید، کافیست به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنید، تا در کمترین زمان باتری سالم را به بهترین شکل، نصب شده بر روی خودرو خود تحویل بگیرید.

913 72 – 021