امداد باتری

شماره ثبت شرکت امداد باتری کهن 33 54 48

کد نمایندگی سپاهان باتری 44 36 25 10

امداد باتری کهن

این شرکت نمایندگی رسمی کارخانه سپاهان باتری در تهران می باشد که با بیش از 10 سال سابقه درخشان از نمایندگان برتر سپاهان باتری به شمار می رود. این شرکت همیشه تلاش داشته است ، محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. شما می توانید با خرید از امداد باتری کهن ، خریدی مطمئن و با ضمانت را تجربه کنید.

این شرکت دارای نمایندگی ها و شعبات متعدد در سطح شهر تهران است اما شعبه اصلی این شرکت را در آدرس زیر می توانید پیدا کنید:

 میدان هروی ، بلوار پناهی نیا ، خیابان رنجبر ، خیابان طالقانی ، پلاک 21

شماره تماس امداد باتری کهن 

913 72 – 021

شماره حساب شرکت امداد باتری کهن : 1 – 14813210 – 110 – 282

شماره شبا شرکت امداد باتری کهن : IR 980570028211014813210001

شماره کارت امداد باتری کهن : 5474 – 0019 – 2970 – 5022

امداد باتری اوربیتال

شرکت امداد باتری راه اندازی شده است تا مردم عزیز تهران در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از شهر که به تعویض باتری اوربیتال نیاز داشتند، بتوانند بدون نگرانی و اتلاف وقت باتری مناسب اوربیتال شان را با کمک دریافت مشاوره از کارشناسان امداد باتری ، با ارسال و نصب رایگان در محل دریافت کنند.

خرید باتری از امداد باتری

وقتی باتری مد نظرتان را از نمایندگی خریداری می کنید، درواقع دارید مناسب ترین هزینه را برای خرید باتری با کیفیت و اصل پرداخت می کنید، دقت داشته باشید نمایندگی ها همیشه باتری های خود را با تاریخ جدید به فروش می رسانند و این یکی از مثبت ترین ویژگی هایی است که یک باتری می تواند داشته باشد.

شما می توانید با خرید باتری اوربیتال از امداد باتری ، بهترین و آسان ترین خرید را تجربه کنید، زیرا فقط کافیست با شماره درج شده تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید، تا در کمترین زمان باتری به دست شما برسد.

تمام باتری های موجود در امداد باتری دارای گارانتی تعویض معتبر و تاریخ تولید جدید هستند که تمامی این موارد بیانگر مشخصات یک باتری با کیفیت است.

امداد باتری شبانه روزی

تیم کارشناسی امداد باتری، به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند و فقط کافی است با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان به آن رسیدگی شود. در هر ساعت از شبانه روز که تمایل داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و درخواست ثبت سفارش خود را انجام دهید. همچنین شما می توانید پاسخ تمام سوالات خود را از کارشناسان ما بگیرید.

امداد باتری اوربیتال

امداد باتری اوربیتال، تمام خواسته های شما را در زمینه امداد رسانی باتری اوربیتال، در هر نقطه از شهر تهران و در هر زمان که با ما تماس بگیرید، بر طرف می کند.

امداد باتری اوربیتال در شهر تهران به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

صفحه اصلی اوربیتال

چرا از امداد باتری خرید کنیم؟

همیشه تبلیغات نمی تواند صاحبان کسب و کار را به هدفشان برساند و از یک جایی به بعد، سابقه یک مجموعه می تواند اعتماد مشتریان را به دست بیاورد. امداد باتری یکی از با سابقه ترین نمایندگی های باتری اوربیتال کارخانه سپاهان باتری است و توانسته است در طی سابقه چندی و چند ساله خود، اعتماد مشتریان زیز خود را به دست بیاورد.

امداد باتری برای آنکه بتواند اعتماد مشتریان عزیز خود را به دست بیاورد، وجه باتری را پس از آنکه باتری بر روی خودرو نصب شود، دریافت می کند. علاوه بر این، امداد باتری به آرامش و آسایش مشتریان خود، اهمیت ویژه ای قائل است، به همین دلیل تمام مسئولیت حمل و نصب باتری اوربیتال را به عهده می گیرد و شما برای آنکه بتوانید یک باتری اوربیتال جدید را جایگزین باتری کهنه خودرو خود کنید، کافیست به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنید، تا در کمترین زمان باتری سالم را به بهترین شکل، نصب شده بر روی خودرو خود تحویل بگیرید.

913 72 – 021

آیا امداد باتری در شهرستان ها شعبه دارد؟

14010816   :    امداد باتری کهن ، یکی از برترین نماینده های کارخانه سپاهان باتری است و فروشگاه ما واقع در تهران است و شعبه دیگری ندارد. شما برای خرید باتری اوربیتال در شهر خود باید با نمایندگی های باتری اوربیتال در شهر خود تماس بگیرید، زیرا امکان ارسال باتری خودرویی به شهرستانها امکان پذیر نمی باشد، که دلیل اصلی این اتفاق زمانبر بودن آن است و دلیل دیگری که دارد نحوه تحویل باتری فرسوده است که تقریبا امکان ناپذیر است و شما به هنگام خرید باتری از امداد باتری، باید باتری فرسوده را تحویل دهید.

شما می توانید با کارخانه تماس بگیرید و شماره نمایندگی های رسمی کارخانه سپاهان باتری در شهر خود را بگیرید.