امداد باتری

شماره ثبت شرکت امداد باتری کهن 33 54 48

کد نمایندگی سپاهان باتری 44 36 25 10

امداد باتری کهن

این شرکت نمایندگی رسمی کارخانه سپاهان باتری در تهران می باشد که با بیش از 10 سال سابقه درخشان از نمایندگان برتر سپاهان باتری به شمار می رود. این شرکت همیشه تلاش داشته است ، محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. شما می توانید با خرید از امداد باتری کهن ، خریدی مطمئن و با ضمانت را تجربه کنید.

این شرکت دارای نمایندگی ها و شعبات متعدد در سطح شهر تهران است اما شعبه اصلی این شرکت را در آدرس زیر می توانید پیدا کنید:

 میدان هروی ، بلوار پناهی نیا ، خیابان رنجبر ، خیابان طالقانی ، پلاک 21

شماره تماس امداد باتری کهن 

913 72 – 021

شماره حساب شرکت امداد باتری کهن : 1 – 14813210 – 110 – 282

شماره شبا شرکت امداد باتری کهن : IR 980570028211014813210001

شماره کارت امداد باتری کهن : 5474 – 0019 – 2970 – 5022

امداد باتری خودرو

شرکت امداد باتری راه اندازی شده است تا مردم عزیز تهران در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از شهر که به تعویض باتری خودرو نیاز داشتند، بتوانند بدون نگرانی و اتلاف وقت باتری مناسب خودروشان را با کمک دریافت مشاوره از کارشناسان امداد باتری ، با ارسال و نصب رایگان در محل دریافت کنند.

خرید باتری از امداد باتری

وقتی باتری مد نظرتان را از نمایندگی خریداری می کنید، درواقع دارید مناسب ترین هزینه را برای خرید باتری با کیفیت و اصل پرداخت می کنید، دقت داشته باشید نمایندگی ها همیشه باتری های خود را با تاریخ جدید به فروش می رسانند و این یکی از مثبت ترین ویژگی هایی است که یک باتری می تواند داشته باشد.

شما می توانید با خرید باتری خودرو از امداد باتری ، بهترین و آسان ترین خرید را تجربه کنید، زیرا فقط کافیست با شماره درج شده تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید، تا در کمترین زمان باتری به دست شما برسد.

تمام باتری های موجود در امداد باتری دارای گارانتی تعویض معتبر و تاریخ تولید جدید هستند که تمامی این موارد بیانگر مشخصات یک باتری با کیفیت است.

امداد باتری شبانه روزی

تیم کارشناسی امداد باتری، به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند و فقط کافی است با ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان به آن رسیدگی شود. در هر ساعت از شبانه روز که تمایل داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و درخواست ثبت سفارش خود را انجام دهید. همچنین شما می توانید پاسخ تمام سوالات خود را از کارشناسان ما بگیرید.

امداد باتری اوربیتال

امداد باتری اوربیتال، تمام خواسته های شما را در زمینه امداد رسانی باتری اوربیتال، در هر نقطه از شهر تهران و در هر زمان که با ما تماس بگیرید، بر طرف می کند.

امداد باتری اوربیتال در شهر تهران به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

صفحه اصلی اوربیتال