گارانتی باتری اوریبتال سپاهان باتری

گارانتی باطری اوربیتال سپاهان باتری از جمله دلایل محبوبیت این محصول در بین مردم عزیز کشورمان است. این باتری که از برند های مطرح کارخانه سپاهان باتری است، در دسته های متفاوتی تولید می شوند که دارای خدمات پس از فروش و گارانتی های متفاوتی هستند، اما در برخی از خدمات نیز با یک دیگ وجه اشتراک دارند.

گارانتی باطری اوربیتال سپاهان باتری

ما به عنوان نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش باتری اوربیتال سپاهان باتری، باتری اوربیتال خودرو شما را با ارسال و نصب رایگان در تمامی مناطق تهران و در تمامی ایام سال، ارسال می کنیم. خدمات پس از فروش ارائه شده برای باتری اوربیتال سپاهان باتری شامل گارانتی تعویض کالا است که به شرح زیر است:

گارانتی باتری اوربیتال پریمیوم

باتری اوربیتال پریمیوم دارای 18 ماه گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش مناسب هستند که در اختیار شما قرار می گیرد و دارای 5 ماه گارانتی مازاد است که می توانید آن را با پرداخت هزینه ای مجزا از کارخانه خریداری کنید.<

باتری اوربیتال پریمیوم، پرطرفدارترین باتری کارخانه سپاهان باتری است و شما می توانید با خیال راحت این باتری را بر روی خودرو خود نصب کنید بدون اینکه نگران مشکلات استارت نخوردن خودرو خود شوید.

خدمات گارانتی باتری اوربیتال وان سیلور

باتری اوربیتال سیلور، دارای 15 ماه گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش هستند که در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

باتری اوربیتال وان سیلور در قالب های پایه کوتاه دارای ویژگی 4 آمپر پلاس است و باتری اوربیتال سیلور در قالب پایه بلند دارای ویژگی 3 آمپر پلاس است، به این معنا که اگر شما باتری 60 آمپر پایه بلند اوربیتال سیلور خریداری کنید، در واقع باتری 63 آمپر تهیه کرده اید.

گارانتی باتری اوربیتال EFB

باتری اوربیتال EFB، دارای 21 ماه گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش عالی هستند که علاوه بر این 21 ماه، 5 ماه گارانتی مازاد قابل خریداری نیز دارند.

باتری اوربیتال EFB که دارای تکنولوژی تولید EFB است، یکی از برترین باتری های این کارخانه است، زیرا دارای عملکرد فوق العاده قوی و طول عمر سه سال است که اگر از آن به درستی نگهداری کنید، در طی این سه سال، شما را هرگز دچار مشکلات استارت نخوردن خودرو نمی کند.

گارانتی باتری اوربیتال وان قرمز

باتری اوربیتال قرمز سپاهان باتری دارای 15 ماه گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش عالی هستند.

منظور از گارانتی تعویض این است که در مدت زمان اعتبار گارانتی باتری، هر اتفاقی که برای باتری بیفتد و باعث خرابی باتری شود، توسط نمایندگان خدمات پس از فروش به صورت رایگان، تعمیر و یا تعویض می شود و باتری نو در اختیار شما قرار می گیرد. اما لازم است بدانید که برخی از رویداد ها که باعث خرابی باتری می شوند، شامل گارانتی نمی باشد، به عنوان مثال استفاده از باتری نامناسب ماشین و یا به عبارت دیگر، استفاده از باتری ای که ابعاد مناسب سینی باتری ماشین را ندارد، استفاده غلط از باتری و استفاده ازباتری که از نظر محل قرار گیری قطب ها با خودرو شما همخوانی ندارد.

بعد از این که باتری اوربیتال را بر روی خودرو خود نصب کردید برای فعال سازی گارانتی باتری کافیست با شماره تلفن 62 350 – 031 تماس حاصل کنید.

031001 ف ف:  دوره گارانتی باتری اوربیتال سپاهان باتری

دوره گارانتی باتری از روز خرید آن شروع می شود. برند اوربیتال وان از کارخانه سپاهان باتری دارای 20 ماه گارانتی بوده و خریداران می توانند با خیالی آسوده این برند را خریداری کنند. گارانتی باتری سپاهان این عیوب را پوشش می دهند:

نشتی باتری

خوردگی و یا سولفاته زدن

باتری خودرو موتور را روشن نمی کند

باتری با ظرفیت کامل شارژ نمی شود

در صورتی که هر کدام از این نشانه ها را قبل از اینکه مدت زمان گارانتی باتری خودروی شما تمام شده باشد مشاهده کرده باشید، می توانید با نمایندگی ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات پس از فروش باتری اوربیتال سپاهان باتری

خدمات پس از فروش مدت دار ضمانتی است که در آن فروشنده یا سازنده، رفع نقص باتری را به مدت مشخصی را از تاریخ فروش تضمین می کند. در این مدت، فروشنده باید در صورت وجود مشکلاتی که گارانتی شامل حالشان می شود، باتری را تعمیر یا تعویض کند. می توانید در تمام ایام هفته به جز روز های تعطیل و جمعه ها از ساعت 08:00 الی 21:00 با مراجعه به فروشگاه امداد باتری کهن که نمایندگی رسمی سپاهان باتری در تهران است از تکنسین های مربوط به بخش خدمات پس از فروش باطری اوربیتال و گارانتی باطری اوربیتال سپاهان باتری درخواست راهنمایی و تست کردن باتری را کنید تا مشکل شما ریشه یابی شده و حل شود.

کارخانه سپاهان باتری به دلیل آنکه برترین باتری های موجود در کشور را تولید می کند، بهترین خدمات را نیز برای باتری های خود در نظر گرفته است، در نتیجه شما می توانید با خیال راحت پس از خرید باتری اوربیتال از خدمات پس از فروش باتری استفاده کنید.

آدرس : بلوار پناهی نیا – نرسیده به میدان هروی – خیابان رنجبر – خیابان طالقانی – پلاک 21

شماره تماس خدمات امداد باتری کهن

869 65 888 – 021

تعویض باتری خودرو تحت پوشش گارانتی

رایج ترین روشی که افراد برای تست باتری خودرو استفاده می کنند، استفاده از چیزی به نام مولتی متر است. مولتی متر یک دستگاه نسبتاً ساده است که ولتاژ را اندازه گیری می کند و هنگامی که از آن برای تعیین ولتاژ باتری استفاده می کنید، به شما اطلاع می دهد که چقدر انرژی در داخل آن باقی مانده است. اگر تست باتری به شما گفت که باید تعویض باتری خودرو را در اسرع وقت انجام دهید، می توانید برسی کنید که آیا گارانتی باتری شما تمام شده یا باقی مانده است. اگر گارانتی شما هنوز تمام نشده بود، در صورت تایید کارشناس می توانید تحت پوشش گارانتی، باتری اوربیتال معادل باتری خود را تحویل گرفته و در خودرو نصب کنید.

در صورت انفجار باتری اوربیتال ، آیا می توان از گارانتی استفاده کرد؟

انفجار باتری اوربیتال می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد، که هیچ یک از آنها شامل گارانتی نمی شود. به عنوان مثال ممکن است باتری اوبریتال شما توسط دینام خراب شما overcharge  و بدنه باتری متورم شود، در صورتی که شما از این موضوع جلوگیری نکنید و به ادامه این اتفاق خاتمه ندهید، باعث می شود باتری منفجر شود. در نتیجه باتری ای که به دلیل خراب بودن دینام خودرو شما خراب شده است، به هیچ وجه شامل گارانتی باتری اوربیتال نمی شود.

مثال دیگری که در این رابطه می توان زد، انفجار باتری اوربیتال به دلیل گرمای بیش از حد است. داخل باتری واکنش های شیمیایی انجام می شود که در پی انجام آن ها مقداری گاز نیز تولید می شود که در باتری های اوربیتال این گاز های تولید شده، به وسیله دریچه ای که در باتری ها قرار دارد خارج می شود. حال اگر سرعت انجام واکنش های شیمیایی به دلیل گرمای بیش از حد، افزایش یابد و گاز ها در باتری جمع شوند و به بدنه باتری فشار بیاورند، باعث انفجار باتری می شود که این مورد نیز شامل گارانتی باتری اوربیتال نمی شود.

آیا می توان گارانتی باتری اوربیتال را تمدید کرد؟

14010816 :    باتری های اوربیتال هر کدام دارای گارانتی های مشخصی می باشند و همانطور که توضیح داده شده است، برای برند هایی مانند پریمیوم می توانی به هنگام خرید باتری و فعال سازی گارانتی کارخانه، اعتبار زمان گارانتی را تا حد مشخصی افزایش دهید، اما اگر از خرید باتری اوربیتال شما زمان زیادی گذشته است، دیگر راهی برای تمدید گارانتی نمی باشد و در صورتی که با خرابی باتری خودرو خود مواجه شوید، راهی جز خرید باتری جدید ندارید.

همچنین شما می توانید برای گرفتن استعلام گارانتی باتری خود با کارخانه تماس بگیرید. توجه داشته باشید که نمایندگان فروش باتری اوربیتال، دسترسی به استعلام گارانتی ها ندارند.

به روز رسانی های گارانتی باتری سپاهان

29081401 ک از آبان ماه سال 1401 ، با برگزاری نمایشگاه های بین المللی در شهر تهران، کارخانه سپاهان باتری از گارانتی های جدید باتری های خود رونمایی کرد، در پی این اتفاق گارانتی باتری سوزوکی 24 ماهه، گارانتی باتری اوربیتال پریمیوم 21 ماهه در نظر گرفته شد. با روی دادن این اتفاق می توان دو نتیجه بسیار مهم گرفتن که سطح کیفیت این دو باتری به طور واقعی دارای بالاترین نمره است، که کارخانه تصمیم گرفته است با انجام این کار، این موضوع را به مشتریان هزیز خود نیز توضیح دهد، زیرا گارانتی یک باتری نشان دهنده سطح کیفیت و طول عمر بلند مدت باتری است. بنابراین با خیال راحت از باتری سوزوکی و اوربیتال پریمیوم برای خودرو خود استفاده کنید و با خیال راحت به خودرو خود استارت بزنید.